Таратушы тармақ ПР8503-1345 160А IP31 кіріспесіз KARAT IEK

136 935 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-PTRS-85031345-01
Жіберу 06 сәуір 2026Тарату пункттері ПР11 мыналарға арналған: электр энергиясын тарату, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде электр қондырғыларын қорғау, кернеуі 400 В дейінгі электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру.
"Щ" индексі бар ПР11 модульдік аппаратураға арналған металл тарату қалқандарында орындалады.
"П" индексі бар ПР11 модульдік аппаратураға арналған пластикалық тарату қалқандарында орындалады.
"В" индексі бар ПР11 - кіріспе аппаратта тәуелсіз ағытқышпен орындалады, бұл Прді қашықтан өшіруге мүмкіндік береді. Көбінесе бұл шешім желдету және өрт автоматикасы жүйелерінде қолданылады.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау өнімдері.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу |
КВС 16-95мм2 сұр түсті кіріспе күштік терминал IEK |
3 |
| Енгізу N/PE |
КВС 16-95мм2 күштік кіріспе клеммасы |
2 |
| Аспалы корпус |
Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) УХЛ3 IP31 IEK |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат |
көзделмеген |
|
| Шығатын желілер мен топтар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 80А 10кА С IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 16А 4.5кА С IEK Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 125А 35кА IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 40А 4.5кА С IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 20А 4.5кА С IEK |
1 3 1 2 1 |
| Ток өткізгіш шина |
Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х11 3L+PEN IEK |
1 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Шығатын шиналар N/PE |
Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 3L+PEN IEK |
1 |
| Қорғаныс панельдері | опция |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Жоқ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 136 935 ₸

