Тарату пункті ПР8503-1133 250А 400В IP54 отх.10хВА47-100х3Рх100А мыс IEK

308 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-850311330010-U2
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тармақ ПР8503 кернеуі 400В дейінгі үш фазалы және бір фазалы желілердегі шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде электр энергиясын таратуға және қондырғыларды қорғауға арналған.
PR8503 тармағы IP31 немесе IP54 қорғаныс нұсқаларында, UHL1, UHL2, UHL3, UHL4 климаттық нұсқаларында жасалуы мүмкін.
Құрылымдық жағынан PR8503 операциялық панельдерсіз, монтаждық панелі бар панельдерде орындалады.
Артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L кіріспе қысқыштары (Al/CU қосылымы) |
кіріспе аппараттың қалайыланған терминалы ені 20 мм |
3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/CU қосылымы) | ||
| Ғимарат |
Корпус металл ШМП-5-0 (1000х650х300мм) УХЛ3 IP54 IEK |
1 |
| Кабельді төменгі жаққа жеткізу |
1 5 |
|
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 250А 35кА IEK |
1 |
| Шығатын желілер мен топтар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 100А 10кА С IEK |
10 |
| Ток өткізгіш шина | ||
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Нөлдік шиналар және қалдықтарға арналған жерлендіргіштер | ||
| Қорғаныс панельдері | жиынтықта | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-35/ВА47-100 |
- Бағасы: 308 000 ₸

