Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 1Р 20А IEK

889,56 ₸
- Бар
- Коды:MNV10-1-020
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалыпты жұмыс жағдайында номиналды токты қосуға, өткізуге және өшіруге, токты апаттық жағдайларда, мысалы, қысқа тұйықталу кезінде өткізуге, сондай-ақ ажырату функцияларын орындауға қызмет етеді.
- Жақсартылған кеңірек ауыстырып-қосқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Қос бекітілген орны бар ысырма арқылы жылдам орнату.
Техникалық сипаттамалар
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Қосу немесе өшіру түрі | Ажыратқыш-жүктемені ажыратқыш |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Номиналды ток | 20 А |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Жұмыс жағдайы | Тік |
| Полюстер саны | 1 |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| Шамның түрі | Қолданылмайды |
| Номин ажырату қабілеті | - ғА |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
| Түсі | Сұр |
| Қолдану санаты | Айнымалы ток-22 А |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 35 мм2 |
| Қуатты ажырату - согл DIN VDE 0113 | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Механикалық орындау тобы | M1 |
| Электр тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 30000 цикл |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -40...50 °C |
| Қосу және ажырату қабілеті | 3 Мен ЖК-де |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 40°С температурада 50% |
| Жұмыс жағдайындағы ықтимал ауытқу бұрышы | 90 ° |
| Түйіспелі қысқыштардың жалғау қабілеті | 4...35 мм2 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 12 | 240 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚАПТАМАСЫ ЖОҚ | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КӨРСЕТІЛМЕГЕН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056026986 | 4606056026993 | 4606056027006 |
| Брутто салмағы, кг | 0.073 | 0.872 | 17.44 |
| Көлемі, м^3 | 0.000139 | 0.001456 | 0.033396 |
| Ұзындығы, см | 7.4 | 21.7 | 22 |
| Ені, см | 1.8 | 8.6 | 46 |
| Биіктігі, см | 8 | 7.8 | 33 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Бұйымға | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды ток | 20 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбайтын |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 35 шаршы мм |
| Салмақ | 0.07 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 889,56 ₸


