Контактор КТИ-51503 реверс 150А 230В/АС3 IEK

170 321 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KKT53-150-230-10
Жіберу 13 сәуір 2026КТИ сериялы электромагниттік контакторлар номиналды кернеуі 660 В айнымалы токқа дейінгі электр желілерінде тиін торы бар үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын іске қосу және тоқтату үшін басқару тізбектерінде пайдалануға арналған, сонымен қатар басқа электр қондырғыларын қосу және өшіру үшін пайдаланылуы мүмкін: жарықтандыру, жылыту қондырғылары және әртүрлі индуктивті жүктемелер. Желдеткіштерде, сорғыларда, пештерде, кран-арқалықтарда және резервті автоматты енгізу (РАҚ) жүйелерінде қолданылады.
Конструкторлық шешімнің тиімділігі, жоғары пайдалану сипаттамалары және жұмыстағы сенімділігі үшін контактор "Электро-2006" 15-ші халықаралық көрмесінің "Үздік электр жабдықтары" номинациясы бойынша күміс медальмен марапатталды.
Құрылымдық және техникалық сипаттамалары бойынша КТИ сериялы контакторлар халықаралық және ресейлік ГОСТ Р 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.4.1-2012 (МЭК 60947-4-1:2009). 4.1-2012 (МЭК 60947-4-1:2009).
КТИ сериялы контакторлар сертификаттау сынақтарынан өтті және олардың сериялық өндірісі үшін ROSS CN.ME86.B00150 сәйкестік сертификаты алынды.

Артықшылықтары
- Құрамдас элементтерді, атап айтқанда, тартқыш катушканы ауыстырудың ыңғайлылығын қамтамасыз ететін құрылымдық жұмыстың қарапайымдылығы.
- Негіз алюминий профилінен жасалған, бұл аналогтармен салыстырғанда жоғары беріктік пен аз салмақты қамтамасыз етеді.
- Қоймада әрқашан бар қосымша құрылғылардың үлкен ассортименті (контактілі приставкалар, приставкалар, ПВИ уақытты ұстау).
- Ресей нарығындағы отандық өндірушілердің аналогтарымен салыстырғанда КТИ сериялы электромагниттік контакторлар ұсыныстарының кеңейтілген ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 346.0 мм |
| Биіктігі | 170.0 мм |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 2 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Номин жұмыс тогы Ie 400 В | 150 А |
| Полюстер саны | 3 |
| Пайдалану температурасы | -45...+55 °C |
| Номиналды импульстік кернеу | 8 шаршы метр |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 230 Жылы |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады | - Жылы |
| Бұранданың метрикалық диаметрі | 8 мм |
| Қатайту сәті | 18 Нм |
| Қосалқы тізбектерді қосу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Нормалардың саны құлып-НЗ контр с задер ауыстырып қосқыш | 0 |
| Алдын ала белгіленген нормалардың саны | 0 |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 230; 400; 660 Жылы |
| АС-1 кезіндегі шартты жылу тогы Ith | 250 А |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды қуат -3 230 В | 40.0 кВТ |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды қуат-3 400 В | 75.0 кВТ |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды қуат -3 660 В | 100.0 кВТ |
| Макс қысқа мерзімді жүктеме | 1200 А |
| Шартты қысқа тұйықталу тогы Inc | 10000 А |
| Асқын токтардан қорғау - преохр gG | 250 А |
| Қайталап-қысқа мерзімді режим | сағатына 120 операция жасау циклі |
| Жк АС-3 кезіндегі шашырау қуаты | 8 Вт |
| Ie АС-1 кезіндегі шашырау қуаты | 22 Вт |
| Қос шина - әрқайсысының өлшемі | 25х3 мм |
| Ұштығы бар сымның қимасы | 120 мм2 |
| Иілгіш кабель 1 немесе 2 сым | 1...4 мм2 |
| Ұштығы бар иілгіш кабель 1 сым | 1...4 мм2 |
| Ұштығы бар иілгіш кабель 2 сым | 1,125 мм2 |
| Қиғашсыз қатты кабель 1 немесе 2 қатар | 1...4 мм2 |
| Uc іске қосылған кездегі басқару кернеуінің диапазондары | 0,8...1,1 |
| Uc босату кезіндегі басқару кернеуінің диапазондары | 0,35...0,55 |
| Тұйықталу кезіндегі іске қосылу уақыты | 23...35 мс |
| Ашу кезіндегі іске қосылу уақыты | 5...15 мс |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 1.0 млн ком цикл |
| Қосымша байланыстар саны | 1 |
| Қосымша контномин кернеу Un AC | ≤ 660 Жылы |
| Қосымша контномин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Термиялық тұрақтылықтың қосымша контр- тогы In | 10 А |
| Қосымша контр - Асқын токтардан қорғау - преохр gG | 10 А |
| Қосымша конт - Макс қысқа мерзімді жүктеме | 100 А |
| Қосымша комт - Оқшаулауға төзімділік | > 10 хКұ |
| Қосымша конт - Қатайту сәті | 1.2 нм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Кері |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 6 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 150 А |
| Максималды қуат | 75 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Құлыптау түрі | Механикалық |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1000000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 170 мм |
| Салмақ | 9 г |
- Бағасы: 170 321 ₸

