Ені 800 мм (3 дана/жинақ) ЩМП үшін ПН (мырышталған) панелі IEK

15 769 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKM40-PN-1684
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақтандырғыштарды орнатуға арналған.
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 745.0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Панель дүйсенбі |
| Биіктігі | 140.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 | |
| Өлшем бірліктері | жинақ | жинақ | |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | ҚОРАП/БОКС | |
| Қаптама материалы | КАРТОН | КАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056125672 | 4606056125672 | |
| Брутто салмағы, кг | 4.3 | 4.3 | |
| Көлемі, м^3 | 0.004712 | 0.004712 | |
| Ұзындығы, см | 75.5 | 76 | |
| Ені, см | 15 | 15.5 | |
| Биіктігі, см | 4 | 4 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Панель ДС - 3 дана.
Жабдықтар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Аксессуар түрі | Сақтандырғыштарды орнатуға арналған ДС панелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 745 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 140 мм |
- Бағасы: 15 769 ₸/жинақ

