Тік бұрыш 1560 (мырышталған) ЩМП-16** (2 дана/жинақ) IEK үшін

11 628 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKM40-U-1560X
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монтаждау панельдері мен белдеулерін бекіту үшін қолданылады (корпустың тереңдігі бойымен элементтердің орналасуын реттеу мүмкіндігін қамтамасыз ету үшін).
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 35.0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Бұрыштық профиль |
| Биіктігі | 1560.0 мм |
| Тереңдігі | 30.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 | |
| Өлшем бірліктері | жинақ | жинақ | |
| Қаптама түрі | БІР РЕТ ҚОЛДАНЫЛАТЫН ҚАБЫҚ | БІР РЕТ ҚОЛДАНЫЛАТЫН ҚАБЫҚ | |
| Қаптама материалы | ПОЛИЭТИЛЕН (PE) | ПОЛИЭТИЛЕН (PE) | |
| Штрих-код | 4606056145922 | 4606056145922 | |
| Брутто салмағы, кг | 2.2 | 2.2 | |
| Көлемі, м^3 | 0.002844 | 0.002844 | |
| Ұзындығы, см | 158 | 158 | |
| Ені, см | 5 | 4 | |
| Биіктігі, см | 4.5 | 4.5 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Бұрыш - 2 дана.
Жабдықтар.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 1.1 кг |
| Ені | 35 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1560 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Өндіруші | IEK |
| Аксессуар түрі | Тік тіреу |
- Бағасы: 11 628 ₸/жинақ

