Кабель-арна 40х40 ECOLINE

554,40 ₸/м
- Бар
- Коды:CKK11-040-040-1-K01-024
"ECOLINE" сериялы магистральдық кабельдік каналдар кеңсе және тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде жаңа құрылыста және қайта құру кезінде ашық типтегі ақпараттық, қуатты және төмен токты электр байланыстарын тартуға арналған. . "ECOLINE" сериялы кабель-арналар ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-004-83135016-2017.
Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету (электр сымдарын қосымша оқшаулау). Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау. Қысқа тұйықталу кезінде ықтимал өртті болдырмау. Сымдарға рұқсатсыз кіруді шектеу. Ғимараттарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету. Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету. Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі: | 40 мм |
| Ені: | 40 мм |
| Ұзындығы: | 2000 мм |
| Пайдалы қима: | 2400 мм2 |
| Материал: | Пластик |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | ПВХ (ПВХ) |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Басқалар |
| Түсі: | Таза ақ |
| RAL түсінің нөмірі: | 9003 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі: | Негізінде перфорация |
| Қақпақ түрі: | Алмалы-салмалы |
| Монтаждау температурасы: | -15...+60 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 40 мм |
- Бағасы: 554,40 ₸/м

