Автоматты ажыратқыш ВА47-29 4Р 25А 4.5кА С IEK.

4 393,62 ₸
- Бар
- Коды:MVA20-4-025-C
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары әртүрлі жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған:
– электр аспаптары, жарықтандыру – сипаттамалары бар ажыратқыштар,
– шағын іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (компрессор, желдеткіш) – С сипаттамасы бар ажыратқыштар,
– үлкен іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (көтергіш механизмдер, сорғылар) – D сипаттамасымен ажыратқыштар.
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Жетілдірілген доға сөндіру жүйесі: қызмет ету мерзімін ұзарту, қысқа тұйықталу токтарына төзімділікті арттыру.
- Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін FORK шинасымен және икемді өткізгішпен бір уақытта қосылу мүмкіндігі, сонымен қатар PIN шинасымен қосылу мүмкіндігі.
- Контактілердің орналасу индикаторының болуы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40-тан +50 °С-қа дейін.
- Қосу/өшіру тұтқасының жаңа эргономикалық дизайны.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.

Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 4 |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 4,5 мың |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | ≤ 48 Жылы |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Полюстердің жалпы саны | 4 |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 73,6 мм |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Иә |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
Логистикаға арналған параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | 1 | 3 | 36 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚАПТАМАСЫ ЖОҚ | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КӨРСЕТІЛМЕГЕН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4607055284407 | 4606056024395 | 4606056149951 |
| Брутто салмағы, кг | 0.417 | 1.25 | 15 |
| Көлемі, м^3 | 0.00061 | 0.001403 | 0.02197 |
| Ұзындығы, см | 7.5 | 22 | 51.5 |
| Ені, см | 7.2 | 8.5 | 23.7 |
| Биіктігі, см | 8 | 7.5 | 18 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Бұйымға | Қорапқа | Стикерге |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Күй контактісі VSWR47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия
Күй контактісі X47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия
Ағытқыш мин. макс. шиеленіс. РММ47 IEK DIN-рейкіндегі жаңа серия
Ағытқыш тәуелсіз. РН47 IEK DIN-рельсіндегі жаңа серия
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Номиналды ток | 25 А |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 48 В |
- Бағасы: 4 393,62 ₸

