Тот баспайтын болаттан жасалған металл аспалы корпус ШМП-100.80.30 (AISI 304) УХЛ1 IP66 IEK

800 232 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-11-N-100-080-030-66
Жіберу 23 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN 5 тот баспайтын болаттан жасалған SHMP корпустары - бұл электрлік шешімдерді енгізуге мүмкіндік беретін заманауи әзірлеме - тамақ өнеркәсібінде, фармацевтикада және медициналық мекемелерде агрессивті жұмыс жағдайлары үшін өнеркәсіптік автоматтандыру қалқандары.
Көше орындалуының УХЛ1 номиналды параметрлерімен (-60-тан +40°C-қа дейін), IP66.
Алынбалы монтаждау панелі бар тұтас дәнекерленген металл корпус.
- Сыртқы әсерлерге және қолайсыз факторларға төзімділік - IP66 қорғаныс дәрежесі, UHL1 көше өнімділігі.
- Тот баспайтын болат AISI 304 / AISI 316 коррозияға төзімділік пен құрылымның қаттылығын арттыруға кепілдік береді.
- Шаң өткізбейтін құлып.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Гигиеналық сертификат өнімнің белгілі бір партиясына сұраныс бойынша беріледі.

Техникалық сипаттамалар
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK09 |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Құлыппен | Иә |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,5 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Орнату түрі | Аспалы |
-
Логистикаға арналған параметрлер
Жеке Топтық Көлік Саны 1 1 Өлшем бірліктері дана дана Қаптама түрі КЕҢІРДЕК ҚОРАП КЕҢІРДЕК ҚОРАП Қаптама материалы БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН Штрих-код 4610084112559 4610084112559 Брутто салмағы, кг 46 46 Көлемі, м^3 0.25048 0.25048 Ұзындығы, см 102 101 Ені, см 82 80 Биіктігі, см 32 31 Ақпаратты салу тәсілі Стикерге Стикерге -
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
-
Аналогтар
Сарапшылар бұл өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
TITAN 5 Корпусы металл. ШМП-100.80.30 (AISI 316) УХЛ1 IP66 ИК
| Қосымша сипаттамалары | |
|---|---|
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1000 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Өндіруші | IEK |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
- Бағасы: 800 232 ₸

