Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 L+PEN IEK

3 311,28 ₸
- Бар
- Коды:YND10-2-15-125
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шиналар жоғары сапалы жезден жасалған, оқшаулағыш артқы панель және мөлдір қорғаныс қақпағы өздігінен сөнетін пластиктен жасалған.
Нөлдік сымды (нөлдік жұмыс шинасы), жерге тұйықтау сымын және фазалық өткізгіштерді қосу үшін қалқандық жабдықты жинақтау кезінде қолданылады.
Орнату тәсілдері:
- монтаждық DIN-рельске 35 мм;
- қалқан панеліне екі бұрандамен.
Әрбір шина жеке оқшауланған.
Кросс-модульдер 100 А және 125 А дейінгі токтарға есептелген екі немесе төрт шиналармен жасалады.
Артықшылықтары
- Жоғары сапалы жезден жасалған, оқшаулағыш артқы панель және мөлдір қорғаныс қақпағы өздігінен сөнетін пластиктен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 132 мм |
| Биіктігі | 45 мм |
| Тереңдігі | 51 мм |
| Полюстер саны | 1 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 15 |
| Өткізгіштің көлденең қимасы-ұшы бітелген көп тармақты | - мм2 |
| Өткізгіштің тұтас қимасы -бір ядролы көп сымды | - мм2 |
| Макс. ағымдағы | 125 А |
| n тағанмен | Жоқ |
| қалыппен | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 132 мм |
| Өнім материалы | Жез |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | AБС-пластик |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 30 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Распределительный кросс-модуль |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Максималды ток | 125 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 3 311,28 ₸





