|МП-60.50.25 (AISI 304) УХЛ1 IP66 IEK тот баспайтын болаттан жасалатын аспалы метал корпус

400 426 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-11-N-060-050-025-66
Жіберу 16 шілде 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған |МП TITAN 5 корпусы – электротехникалық шешімдерді - тамақ өнеркәсібінде, фармацевтикада және медициналық мекемелерде агрессиялық жағдайлар үшін өндіріс автоматизациясындағы қалқандарды іске асыруға мүмкіндік беретін қазіргі заманғы әзірлеме
УХЛ1 номиналды параметрлерімен көшеде орындау (-60-тан +40°С-қа дейін), IP66.
Алмалы-салмалы монтаждау тақтасы бар тұтас дәнекерленген металл корпус.
- IP66 қорғау дәрежесі, УХЛ1 көшеде орындалуы сыртқы әсерлерге және жағымсыз факторларға тұрақтылығы
- Тот баспайтын AISI 304 / AISI 316 болат жоғары коррозиялық беріктілікке кепілдік береді және құрылымының қаттылығына.
- Шаң-тозаң өткізбейтін құлып.
- Қамалдың бірыңғай құпиясы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Гигиеналық сертификат өнімнің нақты партиясына сұраным бойынша беріледі.

Техникалық сипаттамалары
| Монтаждық платасы бар | Иә |
| Монтаждық тереңдік – тауашалар | - мм |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Корпустың материалы | Болат |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK09 |
| Модульдер саны | - |
| Есік-люк түрі | Жалғыз/жалғыз |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Құлыппен | Иә |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шкаф есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы | 1,5 мм |
| Қақпақ формасы | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Климаттық орындау | УХЛ1 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Қондырғы түрі | Аспалы |
-
Логистикаға арналған параметрлер
Жеке Топтық Көліктік Саны 1 1 Өлшем бірліктері дана дана Қаптама түрі ГОФРОКОРОБ ГОФРОКОРОБ Қаптама материалы Бесінші ҚАЛА ҚАЛАСЫ Бесінші ҚАЛА ҚАЛАСЫ Штрихкод 4610084112504 4610084112504 Брутто салмағы, кг 16 16 Көлемі, м|3 0.080886 0.080886 Ұзындығы, см 62 61 Ені, см 52 51 Биіктігі, см 27 26 Ақпаратты түсіру тәсілі Стикерге Стикерге -
Бірге қолданылатын бұйымдар
-
Аналогтар
IEK сарапшылары бұл тауарға қолайлы баламаларды таңдады
TITAN 5 Металл корпусы. |МП-60.50.25 (AISI 316) УХЛ1 IP66 IEK
-
-
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Ені | 500 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 600 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
- Бағасы: 400 426 ₸

