Тік бұрыш 1760 (мырышталған) ЩМП-1800 үшін (2 дана/жинақ) IEK

12 041 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKM40-U-1760X
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монтаждау панельдері мен белдеулерін бекіту үшін қолданылады (корпустың тереңдігі бойымен элементтердің орналасуын реттеу мүмкіндігін қамтамасыз ету үшін).
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 35.0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Бұрыштық профиль |
| Тереңдігі | 30.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
-
Логистикаға арналған параметрлер
Жеке Топтық Көлік Саны 1 1 Өлшем бірліктері жинақ жинақ Қаптама түрі БІР РЕТ ҚОЛДАНЫЛАТЫН ҚАБЫҚ БІР РЕТ ҚОЛДАНЫЛАТЫН ҚАБЫҚ Қаптама материалы ПОЛИЭТИЛЕН (PE) ПОЛИЭТИЛЕН (PE) Штрих-код 4606056217421 4606056217421 Брутто салмағы, кг 2.5 2.5 Көлемі, м^3 0.004005 0.004005 Ұзындығы, см 178 178 Ені, см 5 4.5 Биіктігі, см 4.5 5 Ақпаратты салу тәсілі Стикерге Стикерге -
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Корпус металл ЩМП-18.6.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK
Корпус металл ЩМП-18.6.4-0 У2 IP54 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Аксессуар түрі | Уголок монтажный |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 35 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1760 мм |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
- Бағасы: 12 041 ₸/жинақ

