ШМП-16(18) үшін монтаждау панелі 300х545.6.4 мырышпен қапталған IEK

13 699 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-PM-300X545
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпустың ішіне әртүрлі электр құрылғыларын орнатуға арналған.
Метиздер жиынтықта.
Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Монтаждау панелі |
| Биіктігі, мм | 300.0 |
| Ені, мм | 545.0 |
| Үйлесімділік | ШМП-18.Х.Х |
| 10-дюйм үшін жарамды. (254 мм) монтаждау | Жоқ |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Ені | 545 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 300 мм |
- Бағасы: 13 699 ₸

