Қатты қабырғаларға арналған КМ41005 d70x30мм дәнекерлеу қорабы (қақпағы бар) IEK..

159 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UKT01-070-030-000
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Осы сериядағы орнату және тарату қораптары әртүрлі электр қондырғыларының қатты кірпіш немесе бетон қабырғаларына орнатуға арналған: розеткалар, ажыратқыштар, диммерлер. Қақпақты пайдалана отырып, бұйымдарды кабель мен сымдарды ажыратуға арналған дәнекерлеу (тармақтау) қорабы ретінде пайдалануға болады. - Дайындау материалы - полипропилен. Қораптың негізі ABS пластиктен, қақпағы полистиролдан жасалған. - Қорғау дәрежесі - IP20.

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Пішін | Дөңгелек |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Массасы | 0.03 кг |
| Ені | 70 мм |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
- Бағасы: 159 ₸

