Таймер ТЭ80 сандық 16А 230В DIN-рейку IEK

12 781 ₸
- Бар
- Коды:MTA10-16-080
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТЭ80 таймері уақыт аралықтарын есептеуге, берілген уақыт кезеңінен кейін жабдықты автоматты түрде қосуға/өшіруге және әртүрлі технологиялық процестерді басқаруға арналған. Қосылу ережелері: 3 кВТ-тан аз бір фазалы жүктеме кезінде - тікелей қосылу. Бір фазалы жүктеме кезінде 3 кВТ және одан жоғары - контактор арқылы қосылу. Үш фазалы жүктеме кезінде - контактор арқылы қосылу.
-
Артықшылықтары
- Басқару бағдарламалары апталық циклге есептелген
- Құрылғы жадында 80 бағдарламаға дейін
- Мөлдір қақпағы бар ыңғайлы ақпараттық үлкен дисплей
- Пломбалау мүмкіндігі бар қорғаныш қақпақ
- Қуат көзінен ажыратылған кезде параметрлер 3 жылға дейін сақталады
-
Техникалық сипаттамалар
Монтаждау түрі DRA (DIN-рейкада) Жиынтықтау түрі Корпустағы механизм (жинақта) Түсі Сұр Ені 36 мм Биіктігі 90 мм Тереңдігі 65 мм Дербестік 0 сағ Жад ұяшықтарының саны 80 Монтаждық тереңдік - тауашалар 65 мм Мин ауысулар арасындағы кезең 1 мин Кездейсоқ іске қосу генераторы-қатысу әсері Жоқ Астропрограмма Жоқ Номиналды ток 16 А Арналар саны 1 Жиілігі 50 Гц Радиобасқарылатын Жоқ Апталық бағдарлама Иә Макс қуат 2300 Вт Материал Пластик Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені 2 Кездейсоқ бағдарлама Жоқ Импульстік бағдарлама Иә Желілік синхрондау Жоқ Авто жазғы-қысқы уақытқа ауысу Иә Қолмен жұмыс істеу принципі Иә Байланыс түрі Ауыстырып қосқыш контакт Қоректендіруші кернеудің түрі Айнымалы (AC) Жарықтандыру датчигін қосуға болады Жоқ Басқарманың кірісін толықтырады Жоқ Жылдардағы аккумулятордың жүріс қоры 3 Дисплейдегі мәтіндік нұсқаулық Иә Қорғау дәрежесі - IP IP20 Тәуліктегі жүрістің дәлдігі 1 бірге Беттің түрі Күңгірт (-тер) Сыртқы енгізу түймесі Иә Модульдер (модульдік жүйелер) саны 2 Тұтынылатын қуат 2 Вт Номиналды жұмыс кернеуі 230 Жылы Демалыстағы режим Иә Тілді баптау Иә
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Апталық |
| Жұмыс принципі | Электрондық |
| Формфактор | DIN рейкасына бекітуге арналған корпус |
| Таймерді қолдану | Ішкі жарықтандыру үшін, Көшені жарықтандыру үшін, Суару жүйелеріне арналған, Сумен қамтамасыз ету жүйелері үшін, Қауіпсіздік жүйелері мен дабылдарына арналған, Желдету және ауаны баптау жүйелері үшін, Белгілер үшін, Су жылытқыштар үшін, Сорғыларға арналған, Желдеткіштерге арналған, Тұрмыстық |
| Монитордың болуы | Иә |
| Таңбалардың түсі | Қара |
| Фонның түсі | Ақ |
| Розетканың болуы | Жоқ |
| Бағдарламалар саны | 80 д. (дана) |
| Жалпы | |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP20 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 2300 Вт |
| Ені | 36 мм |
| Номиналды ток, А | 16 |
- Бағасы: 12 781 ₸


