Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 16А 25кА MASTER IEK

30 128 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA10-3-0016-02
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА88 MASTER құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш электр желілерін қысқа тұйықталу токтарынан, шамадан тыс жүктеме токтарынан, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуінен қорғауға, сондай-ақ қалыпты режимде ток өткізуге арналған.
Ажыратқыштар 16-дан 800А-ға дейінгі токтар үшін термомагниттік разрядпен және 125-тен 800А-ға дейінгі токтар үшін электронды разрядпен жабдықталған 5 стандартты өлшемде шығарылады.
Жұмыс кернеуі 400/690 В.
Автоматты ажыратқыштың конструкциясы тапсырыс берушінің объектісінде қосымша құрылғыларды өз бетінше орнату мүмкіндігін көздейді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Шағын өлшемдер.
- Жұмыс кернеуі – 690 В дейін.
- Қосымша құрылғылардың кең ассортименті.
- Кез келген қалыпта орнату (тігінен/көлденеңінен).
- Өнімдердегі зиянды заттардың мөлшерін шектейтін RoHs 2002/95/EC директивасына сәйкестік.
- Төмен токтарда жылдам, сенімді өшіру, 10In температурада термомагниттік разрядты іске қосу.
- Полюсті баптау.
- Төмен токты автоматты ажыратқыштардағы термомагниттік ағытпаның (катушка) жаңа конструкциясы ажыратқыштың барлық автоматты ажыратқыштардағы 10 номиналды токта істен шығуын қамтамасыз етеді.
- Дәнекерлеудегі отқа төзімді материалдар қызмет ету мерзімін ұзартады: механикалық тозуға төзімділік – 8500 циклге дейін, коммутация – 1500 циклге дейін.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 16 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 25 |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 75.0 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...60 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс | Жоқ |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Ені, мм | 92.0 |
| Биіктігі, мм | 164.0 |
| Тереңдігі, мм | 65.0 |
| Қысқа тұйықталуды тоқтату қосқышы жоқ диапрегул, А | - |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 18,75 |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 800 |
| Салмағы, кг | 1.400 |
| Жылу айырғыштың орнату нүктесі, А | 16 |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі Im, Ал | 10 In |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | < 8500 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | < 2500 |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Теңіз деңгейінен биіктік, м | < 2000 |
| Номиналды кернеу, В | 400...400 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 16 |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | 160 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 8500 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Биіктігі | 164 мм |
| Ені | 92 мм |
- Бағасы: 30 128 ₸

