Қозғалыс датчигі КҚ 026 ақ 2000Вт 360гр 6м IP20 IEK

5 711 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDD11-026-2000-001
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Датчиктер датчикті анықтау аймағында қозғалатын объектілердің болуына және жарық деңгейіне байланысты жүктемені белгілі бір уақыт аралығында автоматты түрде қосуға және өшіруге арналған.
МЕМСТ Р 51324.2.1-99 сәйкес.
Датчиктің корпусы жануды қолдамайтын пластиктен (поликарбонат) жасалған.
Коммутациялық жүктеме элементі ретінде электромеханикалық реле қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP33 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 °С |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кернеу | 230 В |
| Қозғалысты анықтау ауқымы: | 6 м |
| Көру бұрышы | 360 град. |
| Қуат | 1100 Вт |
- Бағасы: 5 711 ₸

