Корпус металл ЩРн-96з-1 (2х48) У2 IP54 ПРОВИЕК

152 939 ₸
- Бар
- Коды:TI5-50-N-2X048-54-7035
PRO сериялы ЩРН(В) тарату корпустары модульдік аппаратураны пайдалана отырып, тарату электр қалқандарын құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Алынбалы монтаждау жақтауының арқасында құрастыру ыңғайлылығы мен қарапайымдылығы
- Жоғары электр қауіпсіздігі - қорғаныс операциялық панелінің болуы
- Конструкцияның қаттылығы
- Шиналарды жоғарыдан және төменнен орнату мүмкіндігі
- Базалық жиынтықтағы шиналарға арналған суппорттар (N және PE шиналарынсыз)
- Сымдарды оңай жүргізу үшін артқы қабырға мен DIN рельстері арасындағы кеңейтілген қашықтық
- Қатты және жеңіл конструкция
- Бірыңғай модельдік қатар
- Стильді дизайн
- Сәйкестік сертификаты
Конструкция ерекшеліктері
Алмалы-салмалы монтаждық жақтау: - корпустан тыс монтаждау мүмкіндігі; - құрастырудың ыңғайлылығы мен қарапайымдылығы; - DIN-рельстер 125 мм қадаммен орнатылады; - кабельді оңай төсеу үшін артқы қабырға мен DIN-рельстер арасындағы кеңейтілген қашықтық.
Шиналар мен шиналарға арналған суппорт: Пайдалану қауіпсіздігі, суппорт пен шиналарды жоғарыдан және төменнен орнату мүмкіндігі.
ЩРВ PRO кабель мен сымдарды төсегеннен кейін корпусты орнату мүмкіндігін қамтамасыз етеді: тауашада ыңғайлы және оңай орнату.
Стильді дизайн: Нарық үрдістеріне сәйкес PRO сериялы ЩРН(В) корпустарының қиғаш бұрыштары.
Қорғаныс операциялық панелі: Корпусты пломбалау мүмкіндігін қамтамасыз етеді, пайдалану барысында токтың соғуын болдырмайды.
Штангенциркульсіз "жер-нөл" 8х12мм 26/2 "ӘМБЕБАП" қалам шинасын орнатуға болады.
PRO сериялы ЩРВ корпустарының артқы жолағындағы перфорация: Сымдарды қысқыштар арқылы бекітуге мүмкіндік береді.
PRO сериясының ЩРВ бүйір қабырғаларындағы болттар: Корпусты ойыққа бекіту.
Жерге тұйықтау шпилькалары – PRO сериясының барлық ЩРН(В) корпустарында.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 620.0 мм |
| Биіктігі | 704.0 мм |
| Тереңдігі | 138.0 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Салмақ | 15.13 кг |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Қатарлар саны | 4 |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| DIN-рейка | Иә |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Пайдалану температурасы | -40...40 °C |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 24 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Саңылаулар саны | 10 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Кабельге арналған тесіктердің диаметрі | 20 мм |
| Макс нагр электр жабдықтарын орнатты | 160.0 Н |
Жинақтау
-
Металл корпус - 1 дана.
-
Монтаждау рамасы - 1 дана.
-
Операциялық панель және пластикалық элементтер - 1 дана.
-
Суппорт (N және PE шиналарынсыз) - 2 дана.
-
Тығыздама d21 - 5 дана.
-
Корпусты ілуге арналған жинақ.
-
Жабдықтар.
-
"Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана.
-
"Жерге қосу" белгісі - 1 дана.
-
Таңбалау кестесі (12 модуль) - 4 дана.
-
Орнату жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
-
Төлқұжат - 1 дана.
-
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 710 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 540 мм |
| Салмақ | 14 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 96 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 152 939 ₸




