КВИ-6мм2 көк IEK бұрандалы терминал

160 ₸
- Бар
- Коды:YZN30-006-K07
Бұрандалы терминалдар электр шкафтарының ішіндегі реттелген тарату жүйелеріндегі әртүрлі қималардың өткізгіштерін тұрақты, қауіпсіз және ықшам қосуға арналған.
Фазалық, нөлдік және қорғаныс өткізгіштерін бекіту үшін қолданылады.
DIN-рельске орнатылады.
Терминалдардың орындалу түсі: сұр, көк, сары, жасыл, қызыл, қара, қызғылт сары, сары-жасыл (PE).
Артықшылықтары
- Оқшаулағыш корпус серпімді және соққыға төзімді отқа төзімді PA6.6 полиамидінен жасалған, UL94 V0 классификациясына сәйкес келеді, коррозиялық орта мен температураға тамаша төзімділікке ие
- Номиналды қималы өткізгіштерді кабельдік құлақшалармен де, алдын ала дайындықсыз да қосуға болады
- Қосымша керек-жарақтардың кең жиынтығы: соңғы қақпақтар, таңбалау тақталары, секіргіштер
- Температураның жоғарылауына сынақ (45°С артық емес)
- 1 секунд ішінде 1 мм2-ге 120А қысқа уақытқа төзімді токқа арналған сынақ
- Кернеудің төмендеуін сынау (3,2мВ артық емес)
Конструкция ерекшеліктері
Корпус жануды қолдамайтын полиамидтен жасалған (960°С температурада қыздырылған жіппен тексеру).
Арнайы қысқыш тор бұранданың "өздігінен бұрап тұратын" әсерін азайтады және өткізгіштерді кабель ұштарымен немесе онсыз қосуға мүмкіндік береді.
Өткізгіш қималарының кең ауқымы үшін әмбебап таңбалау алаңы.
Жезден немесе мыс пластинадан жасалған фазалық терминалдардың ток өткізгіш шинасында (мыс мөлшері кемінде 99,7%) өткізгішті сенімді бекіту үшін арнайы ойықтар бар
Терминалдардың орталық бөлігінде бұрандалы секіргішті орнату мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Ені | 8,2 мм |
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Биіктігі | 41,6 мм |
| Номин құл кернеу | 800 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 6000 Жылы |
| Полюстер саны | 1 |
| Ұзындығы | 45,7 мм |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -60...110 °C |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 8.2 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 6 мм2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP00 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 2,5...10 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 2,5...6 мм2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In | 50 А |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Ең аз қима | 2.5 мм |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | ≤ 800 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | ≤ 800 Жылы |
| Номиналды қосылу қабілеті | 2,5...6 мм2 |
| Жиынтықта саны | 50 дана |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Оқшаулау кернеуінің номині | 1000 Жылы |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | ≥ 90 |
| Қорғау дәрежесі - IP штепсельсіз | IP00 |
| Қорғау дәрежесі - ернінің тығыны бар IP | IP20 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 8.2 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 110 град. |
| Максималды ток | 50 А |
| Максималды кернеу | 800 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | -60 (град.) |
- Бағасы: 160 ₸

