150 Вт IP20 IEK корпусындағы DIN-рельсті жылытқыш

22 631 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YCE-CS-150-20
Жіберу 13 сәуір 2026DIN-рельсті жылытқыш электрлік шкафтардың ішіндегі ауаны жылытуға арналған. Құрылған конвекциялық ауа ағыны төмен температуралы аймақтардың пайда болуына жол бермейді және электрлік компоненттерді конденсациядан және температураның өзгеруінен, сондай-ақ белсенді жабдықтың металл элементтерінің коррозиясынан қорғайды. Өздігінен реттелетін жылытқыштың болуы жылытылатын ауаның шкаф ішінде табиғи айналымын қамтамасыз етеді және қызып кетуден сақтайды. Температура реттегішімен бірге орнатылған кезде ол шкаф ішіндегі қажетті температураны ұстап тұру және орнатылған жабдықтың тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жиілігі 50 Гц және кернеуі 230 В дейінгі айнымалы токтың электр жабдықтарында пайдалануға болады. Ауаны жылытудың динамикалық жүйесі ұзақ жұмыс режимдерінде барынша тиімді. Қысқыштар арқылы қосу орнатуды мүмкіндігінше қарапайым және жылдам етеді.

- Жылытқыштардың ықшам конструкциясы шкафтағы ішкі кеңістіктің бір бөлігін босатуға мүмкіндік береді.
- Ықшам жылытқыштар анодталған алюминий профилінен жасалған және қызып кетуді болдырмайтын және өрт қауіпсіздігін сақтайтын өзін-өзі реттеу функциясына ие.
- Ауаны жылытудың динамикалық жүйесі ұзақ жұмыс режимдерінде барынша тиімді және жұмсалатын электр энергиясын айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді.
- Радиатордың оңтайлы пішіні шағын өлшемдерді сақтай отырып, конвекция жылдамдығын арттыру арқылы жылу алмасу тиімділігін арттырады.
- Жоғары сенімділікпен жылытқыштардың қызмет ету мерзімін ұзарту.
- Тұрақты және айнымалы токтың жұмыс кернеуінің кең диапазоны.
- Кең номенклатуралық қатар.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 60.0 мм |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 90.0 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу | 120...240 Жылы |
| Сандар индикаторымен | Жоқ |
| Бөлме температурасын ұстап тұруға арналған термостатпен | Жоқ |
| Корпус материалы | Полиамид 66 |
| Желдеткішпен | Жоқ |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Номиналды қуат | 150 Вт |
| 20 градус температурада үздіксіз қыздыру қуаты | 150 Вт |
| Жиілігі 50 Гц токтың өзгеруі кезіндегі жұмыс кернеуі | 230 Жылы |
| Тұрақты токтың жұмыс кернеуі | 230 Жылы |
| Климаттық орындалуы | У2.1 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -60...+70 °C |
| Қосылатын өткізгіштердің қимасы | 2,5 мм |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Қыздырғыш элемент | Масқара |
| Сымдарды қосуға арналған қысқыштың түрі | Бұрандалы |
-
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Негізгі атрибуттар | |
| Қуат | 0.15 кВт |
- Бағасы: 22 631 ₸

