Қолмен батырмалы стартер ПРК32-25 In=25A Ir=20-25A 660В IEK.

13 887 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:DMS11-025
Жіберу 03 мамыр 2026IEK брендінің PRK-32 сериялы стартерлері үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан және толық емес фазалық жұмыс режимдерінен басқаруға және қорғауға арналған. Бірнеше функцияларды біріктіреді: "Қозғалтқышты автоматты түрде қорғау" функциялары және қолмен іске қосу функциялары.
Өнеркәсіптік объектілерде, ауыл шаруашылығында, құрылыста қолданылады. Сондай-ақ, жеке электр қозғалтқыштарын жергілікті басқару үшін, тұрғын үйлер мен әкімшілік ғимараттарды автоматтандыру үшін пайдалануға болады.
АС-3 қолдану санаты.
Құрылымдық және техникалық сипаттамалары бойынша PPH сериялы батырмалы стартерлер ресейлік және халықаралық ГОСТ Р 50030.2-99, ГОСТ Р 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.4.1-2002.
Кнопкалы ПРК сериялы стартерлер сертификаттық сынақтардан өтті және олардың сериялық өндірісіне ROSS S-ME01.B04759 сәйкестік сертификаты алынды.
Реленің типтік орындалуы РТИ-3353; РТИ-3355 РТИ-3357; РТИ-3359 РТИ-3361; РТИ-3363 РТИ-3365.

- Іске қосудың жоғары дәлдігі.
- Ыңғайлы реттеу.
- Кең ассортимент.
Конструкция ерекшеліктері
Аспалы құлып көмегімен ПРК32 сериялы қол стартерінің қосылуын бұғаттауға арналған құрылғы.
Көмекші контактілер санын көбейту мүмкіндігі.
ПРК32 сериялы ажыратқышты монтаждау кезінде орын мен уақытты үнемдеу. Жылулық айырғыштың іске қосылуының белгіленген диапазонын реттеудің ыңғайлылығы мен жеңілдігі. Тест батырмасымен ҚРҚ-ны электр желісіне қосылмай-ақ тексеруге болады.
ДК/АК 32 бір корпусындағы қосымша және апаттық контактілер.
Екі DK32 немесе DK32 және DK/AK32 бірге орнатуға болады.
Ажыратқыштың барлық бөліктері тікелей жанасудан қорғалған.
Қуат терминалдары мен басқару тізбегінің терминалдары бір бұрауышты пайдалануға мүмкіндік беретін бұранданың өлшемдері бірдей.
МЕМСТ 14254 бойынша IP54 қорғау дәрежесін қамтамасыз ететін "ТОҚТАТУ" бұрылмалы-басу түймесі және "БАСТАУ" түймесі астындағы мөлдір қорғаныс протекторы бар қорғаныс қабықшасы.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 44.5 мм |
| Биіктігі | 90.0 мм |
| Тереңдігі | 81.0 мм |
| Салмақ | ≤ 0,26 кг |
| Номиналды ток | 25.0 А |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Біріктірілген көмекші тасымалдаумен | Жоқ |
| Номин үздіксіз ток Iu | 25 А |
| Кіріктірілген төмендетілген кернеу айырғышымен | Жоқ |
| Полюстер саны | 3 |
| Номин құл кернеу | 230/400/600 Жылы |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 20...25 А |
| Пайдалану температурасы | -25...+40 °C |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Ағытпа түрі | Термомагниттік |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін техникаға арналған ендірілетін құрылғы |
| Номин жұмыс істейтін ажыратылатын ток к з Ісѕ 400 В | 6.0 ғА |
| Номин жұмыс істейтін ажыратылатын ток к з Ісѕ 660 В | 2.25 қА |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 230 В | 50 ғА |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 400 В | 15 қА |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 660 В | 3 ғА |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі | 327.0 А |
| Ажырату - қорғау сыныбы | 10 |
| АС-3 230В қолданудағы ЭҚ басқару номин қуаты | 5.50 кВТ |
| АС-3 400В қолданудағы ЭҚ басқару номин қуаты | 11.00 кВТ |
| АС-3 660В қолданудағы ЭҚ басқару номин қуаты | 18.50 кВТ |
| Қоршаған ортада қолдану | Жылы |
| Электр немесе үлбірдің тозуға төзімділігі | О-да 10000 цикл |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Коммутациялық асқын кернеу | ≤ 8000 Жылы |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Қосымша контакт көлденең ДКП32-11 IEK
Қосымша контакт көлденең ДКП32-20 IEK
Авариялық-қосымша байланыс ДК/АК 32-01 IEK
Авариялық-қосымша байланыс ДК/АК 32-02 IEK
Авариялық-қосымша байланыс ДК/АК 32-11 IEK
Авариялық-қосымша байланыс ДК/АК 32-20 IEK
IP54 IEK "Тоқтату" батырмасы бар қорғаныс қабығы
Ағытқыш тәуелсіз РН 32 Ue 230В IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Максималды қуат | 11 кВт |
| Қосу/өшіру түймесі | Иә |
| Тоқтату батырмасы | Иә |
| Қосу батырмасы | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.27 г |
- Бағасы: 13 887 ₸

