Қолмен іске қосу түймесі PRK32-1 орнату нүктесі 0.63-1A 100kA 400/660V IEK

12 090 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:DMS11-001
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
IEK ұсынған PRK32 қолмен басу түймесі стартері үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын басқаруға және қорғауға арналған сенімді құрылғы болып табылады.
PRK32 стартерінің артықшылықтары:
- Шамадан тыс жүктемелерден қорғау: ПРК32 стартерлері электр қозғалтқыштарын шамадан тыс жүктемелерден қорғауды қамтамасыз етеді, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады.
- 100 кА дейінгі қысқа тұйықталудан қорғау: құрылғы қысқа тұйықталудан болатын зақымның алдын алады, бұл оның жұмысын қауіпсіз етеді.
- Пайдаланудағы қолайлылық: түймелердің көмегімен қолмен басқару электр қозғалтқыштарын оңай қосуға және өшіруге мүмкіндік береді, бұл әртүрлі өндірістік орталарда ыңғайлы.
- Модельдердің әртүрлілігі: PRK32 әртүрлі номиналды токтары бар әртүрлі нұсқаларда қол жетімді, бұл нақты тапсырмалар үшін сәйкес үлгіні таңдауға мүмкіндік береді.
- Шағын өлшемдер: құрылғы аз орын алады, бұл шектеулі кеңістіктерге орнатуды жеңілдетеді.
PRK32 стартерін қолдану IEK:
- Өнеркәсіп: әртүрлі өндірістік процестерде электр қозғалтқыштарын басқару үшін қолданылады.
- Ауыл шаруашылығы: сорғыларды және басқа механизмдерді басқару үшін қолданылады.
- Құрылыс: құрылыс машиналары мен жабдықтарын басқару үшін қолданылады.
- Тұрмыстық қажеттіліктер: электр құрылғыларын басқару үшін үйде пайдалануға болады.
АС-3 қолдану санаты.
Құрылымдық және техникалық сипаттамалары бойынша PPH сериялы батырмалы стартерлер ресейлік және халықаралық ГОСТ Р 50030.2-99, ГОСТ Р 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.4.1-2002.
Кнопкалы ПРК сериялы стартерлер сертификаттық сынақтардан өтті және олардың сериялық өндірісіне ROSS S-ME01.B04759 сәйкестік сертификаты алынды.
Реленің типтік орындалуы РТИ-3353; РТИ-3355 РТИ-3357; РТИ-3359 РТИ-3361; РТИ-3363 РТИ-3365.

Конструкция ерекшеліктері
- Аспалы құлып көмегімен ПРК32 сериялы қол стартерінің қосылуын бұғаттауға арналған құрылғы.
- Көмекші контактілер санын көбейту мүмкіндігі.
- ДК/АК 32 бір корпусындағы қосымша және апаттық контактілер.
- Екі DK32 немесе DK32 және DK/AK32 бірге орнатуға болады.
- МЕМСТ 14254 бойынша IP54 қорғау дәрежесін қамтамасыз ететін "ТОҚТАТУ" бұрылмалы-басу түймесі және "БАСТАУ" түймесі астындағы мөлдір қорғаныс протекторы бар қорғаныс қабықшасы.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 44.5 мм |
| Биіктігі | 90.0 мм |
| Тереңдігі | 81.0 мм |
| Салмақ | ≤ 0,26 кг |
| Номиналды ток | 1.0 А |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Біріктірілген көмекші тасымалдаумен | Жоқ |
| Номин үздіксіз ток Iu | 1 А |
| Кіріктірілген төмендетілген кернеу айырғышымен | Жоқ |
| Полюстер саны | 3 |
| Номин құл кернеу | 230/400/660 Жылы |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 0,63...1 А |
| Пайдалану температурасы | -25...+40 °C |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Ағытпа түрі | Термомагниттік |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін техникаға арналған ендірілетін құрылғы |
| Номин жұмыс істейтін ажыратылатын ток к з Ісѕ 400 В | 100.0 ғА |
| Номин жұмыс істейтін ажыратылатын ток к з Ісѕ 660 В | 100.00 ғА |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 230 В | 100 ғА |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 400 В | 100 ғА |
| Номин шекті ажыратылатын ток к з Іси 660 В | 100 ғА |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі | 13.0 А |
| Ажырату - қорғау сыныбы | 10 |
| АС-3 230В қолданудағы ЭҚ басқару номин қуаты | 0.18 кВТ |
| АС-3 400В қолданудағы ЭҚ басқару номин қуаты | 0.31 кВТ |
| АС-3 660В қолданудағы ЭҚ басқару номин қуаты | 0.55 кВТ |
| Қоршаған ортада қолдану | Жылы |
| Электр немесе үлбірдің тозуға төзімділігі | О-да 10000 цикл |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Коммутациялық асқын кернеу | ≤ 8000 Жылы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 1 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 0.31 кВт |
| Қосу/өшіру түймесі | Иә |
| Тоқтату батырмасы | Иә |
| Қосу батырмасы | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 81 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 45 мм |
| Салмақ | 0.27 г |
- Бағасы: 12 090 ₸

