Корпус металл ШМП-2-0 (500х400х220мм) У2 IP54 GENERICA IEK

38 104,92 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40-02-54-G
Жіберу 03 мамыр 2026Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Жиынтыққа тығыздамалар, электр қауіпсіздігі белгілері, жерге тұйықтау жинағы кірмейді.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
Техникалық сипаттамалар
Биіктігі 500 мм
Ені 400 мм
Тереңдігі 220 мм
Қорғау дәрежесі - IP54
Климаттық орындалуы У2
Номиналды ток ≤ 630 А
Түс нөмірі RAL 7035
Кабельді төменнен енгізу
Салмағы 8,40 кг
Аспалы қондырғының түрі
Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме 10/35 Н
Корпус материалы Болат
Есікте құлыптың болуы Иә
Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше Иә
Монтаждық платамен Иә
Пайдалану температурасы -40...40 °C
Есік -люктің типі Дара/дара
Жабық түрдегі қақпақ түрі (жабылатын)
Шкафтың есігі немесе қақпағының қалыңдығы 1 мм
Шкаф қабырғасының қалыңдығы 1.0 мм
Қақпақтың нысаны Жабық типті (жабылатын)
Түсі Сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 8.4 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
- Бағасы: 38 104,92 ₸

