Термостат 0-ден +60°C NC IEK дейін

2 793 ₸
- Бар
- Коды:YCE-TNC-00-60
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Термостаттар желдеткіштерді немесе жылытқыштарды басқаруға арналған.
Жылытқышпен (NC) немесе желдеткішпен (NO) бірге орнатылғанда, ол электр шкафтарының ішіндегі температура мен ылғалдылықты сақтау және орнатылған белсенді жабдықтың тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Сондай-ақ шекті температурадан асқан немесе төмендеген кезде сигналдық датчиктерді қосу үшін қызмет етеді.
Қарапайым құрылымының арқасында орнату және пайдалану оңай.
Артықшылықтары
- Төмен қателік шегінде температура мен ылғалдылықты реттеудің кең ауқымы
- Орнату және баптау оңай
- Коммутациялық қабілеті жоғары
- Жұмыстың елеулі ресурсы
- Кең номенклатуралық қатар
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Бұрандасыз қысқышты бекіту |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 33.0 мм |
| Биіктігі | 60.0 мм |
| Тереңдігі | 43.0 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Номин құл кернеу | 240 Жылы |
| Сандар индикаторымен | Жоқ |
| Корпус материалы | Полиамид 66 |
| Пайдалану температурасы | -60...60 °C |
| Ажыратқыштардың функционалдық түрі | Ауыстырып қосқыш контакт |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Температураны реттеу диапазоны | 0...60 °C |
| Климаттық орындалуы | У2.1 |
| Гистерезис | 7±4 К |
| Коммутацияның максималды мүмкіндігі | Айнымалы ток: 240В, 10(2) А; Тұрақты ток: 30 Вт, (24-те...72 Жылы) |
| Максималды іске қосу тогы | 16 А 10 с ішінде А |
| Тұтанғыш өткізгіштердің бір өзектерінің қимасы | 2,5 мм2 |
| Тұтанғыш өткізгіштердің көп желілі қимасы | 1,5 мм2 |
| МЕМСТ IEC 61140 бойынша қорғау сыныбы | II |
| Реттегіш тұтқасының түсі | Қызыл |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу, В | 240 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 (град.) |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | -60 (град.) |
- Бағасы: 2 793 ₸

