Жиынтық қысқыштар блогы БЗН ТС-3003 150мм2 300А 3 жұп IEK

6 711 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YZN42-03-150-K02
Жіберу 03 мамыр 2026Кернеуі 660 В дейінгі айнымалы ток және кернеуі 440 В дейінгі тұрақты ток тізбектеріндегі мыс пен алюминийден жасалған әртүрлі қималардың өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу және тармақтау үшін қолданылады.
Монтаждау панеліне орнатылады. Өткізгіштерді оқшаулау үшін мөлдір қақпақ орнатылады.
Корпус жануды қолдамайтын карболиттен жасалған. Ток өткізетін шина жезден жасалған.

- Корпус материалы: отқа төзімді АБС-пластик немесе карболит.
- Номиналды жұмыс тогы және қосу қабілеті:
- - ТВ блоктары – 15-100 А, Ø 1,5 – 10 мм2;
- - блоктар КО – 60-600 А, Ø 16 – 300 мм2;
- - блоктар ТК – 10-100 А, Ø 1,5 – 25 мм2.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны: -40-тан +50°C-қа дейін.
- Температураның жоғарылауына сынақ (45°С-тан артық емес).
- 1 секунд ішінде 1 мм2-ге 120А қысқа уақытқа төзімді токқа арналған сынақ.
- Кернеудің төмендеуін сынау (3,2 мВ артық емес).
Конструкция ерекшеліктері
Мөлдір қақпақ арқылы контактілердің күйін визуалды бақылау.
Контактілерді таңбалауға ыңғайлы болу үшін көлік құралдары мен көлік құралдарының блоктарындағы таңбалау жолағы.
Өткізгіштерді ток өткізгіш шинаға мықтап бекіту үшін ойықтар бар.
Өткізгіштердің бірнеше тобын бір корпуста қосу мүмкіндігі: ТВ – 4, 6 немесе 12 жұп блоктар. ТС блоктары – 3 немесе 4 жұп. ТК блоктары – 10 жұпқа дейін.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Монтаждық панель/тақта |
| Түсі | Қара |
| Ені | 90 мм |
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Биіктігі | 52 мм |
| Номин құл кернеу | 660 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Полюстер саны | 3 |
| Ұзындығы | 165 мм |
| Корпус материалы | Карболит |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...50 °C |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V1 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 90.0 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 150,0 мм2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP00 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 95...150 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 95...150 мм2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Карболит |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In | 300 А |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | ≤ 660 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | ≤ 440 Жылы |
| Номиналды қосылу қабілеті | 95...150 мм2 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Бекіту бұрандасы | М10 |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | ≤ 90% |
| Терминалдық жұптардың саны | 3 |
| Шинаның қимасы | 88.0 мм2 |
| Шиналардың ең үлкен қимасы | 32х8 мм2 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қара |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 3 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 150 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Оқшаулау материалы | Карболит |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 300 А |
| Максималды кернеу | 660 В |
- Бағасы: 6 711 ₸

