Тік тіреу 2000мм (4 дана/жинақ) FORMAT IEK

94 517 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-ST-200
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік тіректер жақтауды қалыптастыру үшін, сондай-ақ шкафтың металл керек-жарақтарын бекіту үшін қолданылады.
Жабық конструкциясы бар.

Артықшылықтары
- Жабдықты монтаждау үшін икемді мүмкіндіктер - перфорация қадамы 25мм екі жазықтықта
- Біріздендірілген бекітпе
Конструкция ерекшеліктері
Олардың жабық құрылымы бар, екі жазықтықта тесілген. Перфорация қадамы 12,5 мм жабдықты монтаждау үшін икемді мүмкіндіктер береді.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 50 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материалдың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Материал | Табақ болат |
| Перфорация қадамы | 12.5 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 94 517 ₸

