Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 500А 690АС 35кА MASTER IEK

168 093 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA50-3-0500-02
Жіберу 13 сәуір 2026ВА88 MASTER құйылған корпусындағы автоматты ажыратқыш мыналарға арналған:
- электр желілерін қысқа тұйықталу токтарынан қорғау
- асқын жүктеме токтарынан қорғау
- қосымша орнату кезінде кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуінен қорғау. құрылғылар
- токты қалыпты режимде өткізу үшін.
Ажыратқыштар 16-дан 800А-ға дейінгі токтар үшін термомагниттік разрядпен және 125-тен 800А-ға дейінгі токтар үшін электронды разрядпен жабдықталған 5 стандартты өлшемде шығарылады.
Жұмыс кернеуі 400/690 В.
Автоматты ажыратқыштың конструкциясы тапсырыс берушінің объектісінде қосымша құрылғыларды өз бетінше орнату мүмкіндігін көздейді.

Артықшылықтары
- Шағын өлшемдер
- Жұмыс кернеуі – 690 В дейін
- Қосымша құрылғылардың кең ассортименті
- Кез келген қалыпта орнату (тігінен/көлденеңінен)
- Өнімдердегі зиянды заттардың мөлшерін шектейтін RoHs 2002/95/EC директивасына сәйкестік
- Шағын токтарда жылдам, сенімді өшіру, термомагниттік ағытпаның 10In кезінде іске қосылуы
- Полюсті баптау
Конструкция ерекшеліктері
Төмен токты автоматты ажыратқыштардағы термомагниттік ағытпаның (катушка) жаңа конструкциясы ажыратқыштың барлық автоматты ажыратқыштардағы 10 номиналды токта істен шығуын қамтамасыз етеді.
Дәнекерлеудегі отқа төзімді материалдар қызмет ету мерзімін ұзартады: механикалық тозуға төзімділік – 8500 циклге дейін, коммутация – 1500 циклге дейін.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 210.0 мм |
| Биіктігі | 303.0 мм |
| Тереңдігі | 103.0 мм |
| Салмақ | 9.900 кг |
| Номиналды ток | 500 А |
| Номин құл кернеу | 400...690 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 800 Жылы |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Номин үздіксіз ток Iu | 500 А |
| Полюстер саны | 3 |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 10 Жылы А |
| Пайдалану температурасы | -40…60 °C |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Номиналды кернеу | 690 Жылы |
| Энергия шығыны | 288.0 Вт |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 35 қА |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 26,25 мың |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Электр тозуға төзімділік | < 2000 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | < 4000 цикл |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | < 2000 м |
| Жылулық ағытқыштың орнату нүктесі | 500 А |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі Im | 10 Жылы А |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Авариялық байланыс АКм-630/800 (АКм-40) MASTER IEK
Механиктерді блоктау. МБм-630/800 2-х ВА88-40 МАСТЕР ХЭК
Байланыс қосымша ДКм-630/800 (ДКм-40) MASTER IEK
ЭП-40 220В MASTER IEK электр жетегі
Жапсарлас панель ПМм1-630/800 зд. р. пр. ВА88-40 MASTER IEK
Бұрылмалы жетек ПРПм-1 630/800 үшін ВА88-40 MASTER IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 9.9 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 500 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 168 093 ₸

