Корпус металл ШМП-4.6.1-0 (400х600х150мм) УХЛ3 IP31 IEK.

45 127 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40-461-31
Жіберу 13 сәуір 2026Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.

- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Салмақ | 9,4 келі |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Енгізулер саны | 3 |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1НО IEK
Авто. өшіру ВА47-29 3Р 16А 4,5кА х-ка D IEK
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
Корпус металл. ШМП-4.6.1-0 (400х600х150) У2 IP54 IEK
Жинақтау
-
Металл корпус - 1 дана.
-
Монтаждау панелі - 1 дана.
-
Орнатуға арналған аппаратуралар.
-
Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
-
"Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана.
-
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
-
Төлқұжат - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 600 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 9.4 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 45 127 ₸

