Қамыт 7.6х350мм нейлон қара (100шт) IEK

3 933 ₸/қаптама
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UHH32-D076-350-100
Жіберу 13 сәуір 2026Нейлоннан жасалған кабельдік қысқыштар байламға байлауға және кабельдер мен өткізгіштерді монтаждауға арналған.
Кабельдік қысқыштар - электр монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде кабельдерді бекітудің және бекітудің ең ыңғайлы, жылдам және үнемді әдістерінің бірі.
Арнайы кешенді қоспалары бар жоғары сапалы шикізаттан жасалған. IEK Хкн қысқыштары материалының жаңа формуласы монтаждау, пайдалану, тасымалдау және сақтау кезінде беріктік пен серпімділіктің сақталуына кепілдік береді. Бұл материал температураның кең диапазонында жеткілікті қаттылық жағдайында жоғары беріктік пен икемділікті сақтайды, органикалық еріткіштерге, жанар-жағармай материалдарына және сілтілерге жоғары төзімділікке ие, жоғары электрлік оқшаулау қасиеттеріне ие және жануды қолдамайды.
Өнімдер МЕМСТ Р МЭК 62275-2015 талаптарына сәйкес келеді.
- Электр монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде кабельдерді бекітудің және бекітудің ыңғайлы, жылдам және үнемді тәсілі.
- Ультракүлгінге, органикалық еріткіштерге, жанар-жағармай материалдарына және сілтілерге төзімді, жоғары электр оқшаулау қасиеттеріне ие және жануды қолдамайды.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 4.8 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Диаметрі бекітілген сым байламдары | 5...50 мм |
| Үзілуге беріктік | 220 Н |
| Жұмыс температурасы | -25...75 °C |
| Жұмыс температурасы | -25...75 °C |
| Қаптама - жгуттың макс. диаметрі | 50 мм |
| УК-сәулеленуге төзімділік согл ASTM D6779 | Иә |
| Галогендерден бос | Иә |
| Алмалы-салмалы құлып - көп рет қолданылатын қамыт | Жоқ |
| Жолақтың немесе таспаның ұзындығы | 200 мм |
| Жолақтың немесе таспаның қалыңдығы | 1.00 мм |
| Жолақтың немесе таспаның ені | 5.0 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель қысқышы |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Өнім материалы | Нейлон |
| Құрылыс | Тікелей |
| Бір реттік қосылыс | Иә |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Стяжка түсі | Қара |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 75 град. |
- Бағасы: 3 933 ₸/қаптама

