Тармақ қысқышы оқшауланған ЗОИ 16-70/1.5-10мм2 (P6; P61; EP95-13; SLIW11.1) IEK

842,94 ₸
- Бар
- Коды:UZA-11-D01-D10
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
ЗОЯ қысқыштары кернеуі 1 кВ-қа дейінгі фазалық және нөлдік өздігінен жүретін оқшауланған сымдарды қосуға және тармақтауға, сондай-ақ абоненттік өткізгіштерді (жарықтандыру сымдарын) тармақтауға арналған.
Болттар тартылған кезде контактілі пластинаның қалақтары магистральдық өткізгіш пен тармақ өткізгішінің оқшаулауын тесіп, сенімді электрлік контакт жасайды.
Сенімді электрлік контактіні жасау үшін жеткілікті белгілі бір күшке жеткенде, тартылатын болттың басы істен шығады.
Қысқыштың корпусы механикалық берік шыны талшықты арматураланған термопластиктен жасалған.
Артықшылықтары:
- Өткізгіштер қимасының кең диапазоны: Қысқыш қимасы 1.5-тен 10 мм2-ге дейінгі сымдармен жұмыс істеуге арналған, бұл оны сымдардың әртүрлі түрлері үшін әмбебап етеді.
- Оқшаулау: Оқшауланған конструкция кездейсоқ қысқа тұйықталулардың алдын алады және ылғал мен механикалық зақым сияқты сыртқы факторлардың әсерінен қорғайды.
- Пайдаланудағы ыңғайлылық: Орнату оңай, бұл орнату уақытын және жұмыстағы қателерді азайтады.
- Жоғары сенімділік: Болттар тартылған кезде контактілі пластинаның қалақтары магистральдық өткізгіш пен тармақ өткізгішінің оқшаулауын тесіп, сенімді электрлік контакт жасайды.
- Сыртқы әсерлерге төзімділік: Қысқыш жасалған материалдар коррозияға және коррозиялық химиялық ортаға төзімділікті қамтамасыз етеді.
- Қысқыштың конструкциясы қосылыстың герметикалығын және сенімді электрлік жанасуды қамтамасыз етеді, бұл сынақтармен расталады, оның барысында қысқыш жиілігі 50 Гц 6кВ айнымалы ток кернеуін қолдану арқылы 1 минут ішінде 1 метр тереңдікке батырылды.
- Монтаждау және тасымалдау ыңғайлылығы үшін құрамдас бөліктердің ықтимал ажыратылуын болдырмау үшін әрбір болт құлатылады.
Қолдану:
- Электр желілері: Тарату және магистральдық электр желілерінде ССП өткізгіштерін қосу үшін қолданылады.
- Тұрғын және өндірістік үй-жайлар: Үйлерде, пәтерлерде, кәсіпорындарда ССП электр кабельдерін тарту үшін қолданылады.
- Энергетика: Электр станцияларында, ССП кабель тармақтарына арналған тарату станцияларында қолданылады.

Техникалық сипаттамалар
| Номин өтпелі қиманың көлденең қимасы, мм2 | 16...70 |
| Тармақталудың номин көлденең қимасы, мм2 | 1,5...10 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Негізгі сымның номиналды қимасы, SE, мм2 | 16...70 |
| Тармақталудың номиналды көлденең қимасы, SM / RM, мм2 | 1,5...10 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Тармақтық қысқышты |
| Номиналды кернеу, В | 1000 |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...55 |
| Қысқыштың номиналды тогы, А | 46 |
| Монтаждау кезінде бұранда басының істен шығу сәті, Нм | 9 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 6000 |
| Болттың ажыратқыш басымен | Иә |
| Ұзындығы, мм | 34 |
| Ені, мм | 40 |
| Биіктігі, мм | 60.0 |
| Салмағы, кг | 0,057 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Электр желісіне арналған арматура түрі | Электр желісіне арналған қысқыш |
| Қамту | Мырыш |
| Агрессивті ортаға төзімділік | Иә |
| Ұзындығы | 34 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 40 мм |
| Қиманың минималды диаметрі | 1.5 мм |
| Қиманың максималды диаметрі | 70 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 55 град. |
| қаптама | Пакет |
| Қаптаманың салмағы | 2 кг |
| Қысқыш түрі | Тармақтық |
- Бағасы: 842,94 ₸

