Корпус металл ШМП-6.6.2-0 (600х600х250мм) УХЛ3 IP31 IEK

88 109 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-662-31
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Корпустың есігі құлыппен бекітіледі.
Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Салмақ | 15,3 келі |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Енгізулер саны | 3 |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 600 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 88 109 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Төлқұжат - 1 дана.

