Корпус металл ШМП-6.6.2-0 У2 (600х600х250мм) IP54 IEK

87 782 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-662-54
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Корпустың есігі құлыппен бекітіледі.
Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.

Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Конструкция ерекшеліктері
Корпустың көп қырлы қорғаныс науасы есік ашылған кезде кір мен судың енуіне жол бермейді.
Полиуретанды көбіктен жасалған тығыздағыш.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Салмақ | 19,9 келі |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Енгізулер саны | 6 |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1НО IEK
Авто. өшіру ВА47-29 3Р 16А 4,5кА х-ка D IEK
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
Монтаждау панелі - 1 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
"Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана.
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 600 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Қою сұр |
- Бағасы: 87 782 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Монтажная панель - 1 шт. Метизы для установки. Провод заземления - 1 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Паспорт - 1 экз.


