Корпус металл ЩЭ-7 36 УХЛ3 IP31 LIGHT IEK.

141 371 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKM42-07-31-L
Жіберу 03 мамыр 2026Тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттарда электр энергиясын қабылдауға және таратуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде шығатын желілерді қорғауға арналған 7 пәтерлік едендік тарату тақтасын құрастыру үшін қолданылады.
Дәнекерленген металл корпус екі бөліктен тұрады: кіріспе-есептеу және тарату бір бөлікке біріктірілген, екіншісі – төмен токты жабдықтың бөлімі.
Есептегіштерді (пәтерлердің саны бойынша), топтық желілік құрылғыларды және N және PE шиналарын орнатуға арналған рельстерді бекітуге арналған DIN рельстері кіріспе және тарату бөлімдерінде орналасқан.
Бөлім операциялық панельмен жабдықталған.
Төмен токты жабдық бөлімі теледидар және радио желілерін, телефон желілерін, қауіпсіздік дабылы желілерін, домофондарды және т.б. төсеу үшін перфорацияланған профильдермен жабдықталған.
Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін әлсіз токты және қуатты бөліктердің арасында бөлгіш қалқа орналасқан.

Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Конструкция ерекшеліктері
Есептік бөлікті пломбалау мүмкіндігі.
Кіріспе-есептік бөліктің есігінде есептегіш көрсеткіштерін алу үшін әйнектелген терезелер бар.
Алынбалы бекіту панелі бір фазалы немесе үш фазалы есептегіштердің кез келген түрін қосымша адаптерлерсіз орнатуға мүмкіндік береді.
Бөліктердің әрқайсысы жеке есікпен жабылады. Кілттердің құпиялары әртүрлі бөліктерге сәйкес келмейді.
Габариттік сызба

Жинақтау
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 960 мм |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1000 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 17 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Қабатты қалқан |
- Бағасы: 141 371 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус - 1 шт. Панель - 1 шт. Планка короткая - 2 шт. Т-образная направляющая ТН35-7,5 по ГОСТ IEC 60715 - 4 шт. Рейка под шину PE - 1 шт. Метизы. Паспорт - 1 экз.

