Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.8.4-0 36 УХЛ3 ИП 54 ИК

323 494 ₸
- 2 дана бар
- Коды:YKM40-1684-54
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Корпустың есігі құлыппен бекітіледі.
Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Конструкция ерекшеліктері
Корпустың көп қырлы қорғаныс науасы есік ашылған кезде кір мен судың енуіне жол бермейді.
Полиуретанды көбіктен жасалған тығыздағыш.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Салмақ | 66,2 келі |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Енгізулер саны | 1 |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1600 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың артқы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 66 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 323 494 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Төлқұжат - 1 дана. Монтаждық панельге бөлек тапсырыс беріледі.

