Монтаждау панелі 500х530мм (2 дана/жинақ) TITAN IEK

27 860 ₸/жинақ
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV10-PM-500-530
Жіберу 03 мамыр 2026Корпустың ішіне әртүрлі электр құрылғыларын орнатуға арналған.

- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 530.0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Монтаждау панелі |
| Биіктігі | 500.0 мм |
| Тереңдігі | 1.5 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | титан сериясы |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 18.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 18.60.45 IP54 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 18.60.60 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 18.60.60 IP54 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 20.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 20.60.45 IP54 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. АҚ-1 20.60.60 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-1 20.60.60 IP54 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. АҚ-2 18.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. АҚ-2 18.60.60 IP54 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. АҚ-2 20.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. АҚ-2 20.60.45 IP54 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. АҚ-2 20.60.60 IP54 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-3 20.60.45 IP31 IEK
TITAN бүтін дәнекерленген едендік шкаф. ТЖҚ-3 20.60.45 IP54 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 530 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 27 860 ₸/жинақ

