SMART IEK 500х762 мм монтаждау панелі (2 дана/компл)

32 623 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV-PM-500-762
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Енi 800 мм корпустарға арналған монтаждау панелі.
Бүйір тақтайшаларға орнатылады.
Корпус ішінде түрлі электр аппараттарын орнату үшін

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Түсі | Өзгелері |
| Ені | 762.0 мм |
| Модель немесе орындау | Монтаждық панель |
| Биіктігі | 500.0 мм |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Салмағы | 4,84 кг |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 762 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Салмақ | 4.84 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 32 623 ₸/жинақ
- Қаптау тәсілі: Жиынтық Монтажды панел - 2 дана. Орнатуға арналған әдістер.


