Лонжерон IEK SMART 562 мм, ені 600 мм БҚ үшін

5 476 ₸
- Бар
- Коды:YKV-L-562-600
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықты монтаждау үшін қолданылады.
Корпустың ені бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Түсі | Өзгелері |
| Ені | 562.0 мм |
| Модель немесе орындау | Лонжерон |
| Биіктігі | 50.0 мм |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Салмағы | 0,49 кг |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
Бірге қолданылатын бұйымдар
SMART металл құрама корпусы ВРУ 1800х600х450 IP31 IEK
SMART металл құрама корпусы ВРУ 1800х600х600 IP31 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 562 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 50 мм |
| Салмақ | 0.5 кг |
- Бағасы: 5 476 ₸



