SMART IEK 562 мм (2 дана/компл) көлденең бірқатарлы тіреу

5 934 ₸/жинақ
- 23 дана бар
- Коды:YKV-RPO-562-600
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықты монтаждау үшін қолданылады. Корпустың ені бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Түсі | Өзгелері |
| Ені | 562.0 мм |
| Модель немесе орындау | Көлденең қадалар |
| Биіктігі | 25.0 мм |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Салмағы | 0,23 кг |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Салмағы | 0,17 кг |
Бірге қолданылатын бұйымдар
SMART металл құрама корпусы ВРУ 1800х600х450 IP31 IEK
SMART металл құрама корпусы ВРУ 1800х600х600 IP31 IEK
SMART металл құрама корпусы ВРУ 2000х600х450 IP31 IEK
SMART металл құрама корпусы ВРУ 2000х600х600 IP31 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 562 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 25 мм |
| Салмақ | 0.23 кг |
- Бағасы: 5 934 ₸/жинақ



