Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 800А 35кА IEK

142 626 ₸
- Бар
- Коды:SVA50-3-0800
ВА88 автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 400 В дейінгі электр қондырғыларында және номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған. 12,5-тен 1600А-ға дейін.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.

Артықшылықтары
- Қосымша құрылғыларды өздігінен оңай орнату:
- - авариялық байланыс;
- - қосымша байланыс;
- - тәуелсіз ағытқыш;
- - ең төменгі кернеу айырғышы;
- - қолмен айналмалы жетек;
- - электр жетегі;
- - жапсырма панель;
- - жылжымалы панель
- Әрбір автоматты ажыратқыштың стандартты жабдықтары адаптер шиналарынан немесе кабель құлақшаларынан (стандартты өлшемге байланысты), фазааралық қалқандардан, өткізгіштерді қосуға арналған бұрандалар мен гайкалар жинағынан, ажыратқышты бекіту панеліне бекітуге арналған бұрандалар жинағынан тұрады
Конструкция ерекшеліктері
Токтың шектелуі, яғни қысқа тұйықталу кезіндегі нақты ток жобаланғаннан әлдеқайда төмен.
ВА88 автоматты ажыратқышының конструкциясы қосымша құрылғыларды өз бетінше орнатуға мүмкіндік береді.
Ажыратқыштар корпусының пластикалық бөлшектері деформацияларға төзімділікті қамтамасыз ететін шыны толтырылған полиамидтен жасалған.
Қос оқшаулау - күштік және қосалқы тізбектердің толық бөлінуі.
Жылу айырғыштарының толық диапазоны көп сатылы қорғаныс жүйесімен селективтілікті қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Арнайы RCS кронштейнінің көмегімен VA88-32, VA88-33 ажыратқыштарын DIN рельсіне орнатуға болады.
ВА88 ажыратқыштары олардың номиналды сипаттамаларын өзгертпей кез келген жағдайда орнатылуы мүмкін.
ВА88 ажыратқыштарын жоғарғы және төменгі контактілерден қоректендіруге болады.
Номиналды шекті ең жоғары ажырату қабілетінің үлкен мәндері - 50 кА дейін.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 800 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 35 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 288.0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Ені, мм | 210.0 |
| Биіктігі, мм | 268.0 |
| Тереңдігі, мм | 150.0 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 800 |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 35 |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Басқалар |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | 10In |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Номиналды кернеу, В | 400...400 |
Габариттік өлшемдер


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 8500 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 9.9 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 800 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | ВА88 КАРАТ |
- Бағасы: 142 626 ₸

