Жұмсақ іске қосу құрылғысы УПП SFB 3Ф 380В 55кВт 110А Uупр 110-220В қорғағыштармен ONI

315 125 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SFB-33-55-A-00
Жіберу 13 сәуір 2026ONI SFB электр қозғалтқышының жұмсақ стартері (AMR) электр қозғалтқышының бірқалыпты іске қосылуын және тоқтауын қажет ететін жүйелерде пайдалануға арналған.
ONI SFB УПП қатаң сапа стандарттарына сәйкес және әлемдегі ең ірі өндірушілердің қуат компоненттерін пайдалана отырып жасалған.
Оның кіріктірілген BYPASS функциясы, қарапайым баптау жүйесі бар, ол электр қуатын және жабдықтың қызмет ету мерзімін үнемдеуге, сондай-ақ жабдықты мүмкіндігінше тезірек пайдалануға беруге мүмкіндік береді. Өнеркәсіптік хаттамаларды қолдау кәсіпорынның инфрақұрылымдық желісіне интеграциялау және құрылғыны қашықтан басқару мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Әртүрлі конфигурациялардың үлкен саны қойылған міндеттерге сәйкес жабдықты мүмкіндігінше дәл таңдауға мүмкіндік береді.
MODBUS RTU протоколын қолдау АМР қашықтан бақылауға және конфигурациялауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары
- Кіріктірілген айналма жол.
- Modbus RTU жүйесін қолдау.
- Барлық үш фаза бойынша токты бақылау.
- Сенімді күштік модульдер.
- Оңай және жылдам орнату және іске қосу.
Техникалық сипаттамалар
| Номин құл кернеу Ue | 400 Жылы |
| Қолдану санаты | АС-53а |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 100...240 Жылы |
| Шығу тогы | 110 А |
| Номиналды жұмыс тогы Ie 40-та | 110 А |
| Қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден кешенді қорғау | Иә |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Кірістегі фазалар саны | 3 |
| УПП-дан эл дв-ға дейінгі кабельдің максималды ұзындығы | 300 м |
| Сағатына іске қосулар саны | 10 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 7 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар:
Электр қозғалтқышы асинхронды үш фазалы ААЖ 250М2 660В 55кВт 3000об/мин 1081 DRIVE IEK
PLR-S логикалық релесі. Бастапқы жинақ 24В DC ONI
PPT10 0,25% 0-10Бар 0-10В артық қысым түрлендіргіші G1/2 DIN43650 ONI
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жарықдиодты индикатор | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -10 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 7 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 110 А |
| Максималды қуат | 55 кВт |
| Сағатына іске қосудың максималды саны | 10 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 310 мм |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: 315 125 ₸

