Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 160А 690АС 35кА MASTER IEK

40 400 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA30-3-0160-02
Жіберу 13 сәуір 2026ВА88 MASTER құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш электр желілерін қысқа тұйықталу токтарынан, шамадан тыс жүктеме токтарынан, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуінен қорғауға, сондай-ақ қалыпты режимде ток өткізуге арналған.
Ажыратқыштар 16-дан 800А-ға дейінгі токтар үшін термомагниттік разрядпен және 125-тен 800А-ға дейінгі токтар үшін электронды разрядпен жабдықталған 5 стандартты өлшемде шығарылады. Жұмыс кернеуі 400/690 В.
Автоматты ажыратқыштың конструкциясы тапсырыс берушінің объектісінде қосымша құрылғыларды өз бетінше орнату мүмкіндігін көздейді.

Артықшылықтары
- Шағын өлшемдер.
- Жұмыс кернеуі – 690 В дейін.
- Қосымша құрылғылардың кең ассортименті.
- Кез келген қалыпта орнату (тігінен/көлденеңінен).
- Өнімдердегі зиянды заттардың мөлшерін шектейтін RoHs 2002/95/EC директивасына сәйкестік.
- Төмен токтарда жылдам, сенімді өшіру, 10In температурада термомагниттік разрядты іске қосу.
- Полюсті баптау.



Конструкция ерекшеліктері
Төмен токты автоматты ажыратқыштардағы термомагниттік ағытпаның (катушка) жаңа конструкциясы ажыратқыштың барлық автоматты ажыратқыштардағы 10 номиналды токта істен шығуын қамтамасыз етеді.
Дәнекерлеудегі отқа төзімді материалдар қызмет ету мерзімін ұзартады: механикалық тозуға төзімділік – 8500 циклге дейін, коммутация – 1500 циклге дейін.
Техникалық сипаттамалар
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 35 қА |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 10 Жылы А |
| Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Полюстер саны | 3 |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 26,25 мың |
| Номин құл кернеу | 400...690 Жылы |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 800 Жылы |
| Пайдалану температурасы | -40…60 °C |
| Ені | 107.0 мм |
| Биіктігі | 180.0 мм |
| Тереңдігі | 68.0 мм |
| Салмақ | 1.710 кг |
| Жылулық ағытқыштың орнату нүктесі | 160 А |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі Im | 10 Жылы А |
| Жүннің тозуға төзімділігі | < 7000 цикл |
| Электр тозуға төзімділік | < 2000 цикл |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | < 2000 м |
| Номиналды кернеу | 690 Жылы |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Авариялық байланыс АКм-250 (АКм-35) MASTER IEK
Механиктерді блоктау. МБм-250 2-х ВА88-35 МАСТЕР ХЭК
Байланыс қосымша ДКм-250 (ДКм-35) MASTER IEK
ЭП-35 220В MASTER IEK электр жетегі
Қондырылған панель ПМм1-250 артқы. бұранда. даңғ. ВА88-35 MASTER IEK
Бұрылмалы жетек ПРПм-1 250А үшін ВА88-35 MASTER IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 8500 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 1.78 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 160 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 68 мм |
| Биіктігі | 180 мм |
| Ені | 107 мм |
- Бағасы: 40 400 ₸

