Серіппелі терминал КПИ 2В-1.5 17.5А 500В көк IEK

227 ₸
- Бар
- Коды:YZN11-001-K07
Серіппелі терминал электрлік шкафтардың ішіндегі реттелген тарату жүйелеріндегі әртүрлі қималардың өткізгіштерін тұрақты, қауіпсіз және ықшам қосуға арналған. Фазалық, нөлдік және қорғаныс өткізгіштерін бекіту үшін қолданылады. Серіппелі қысқыш жүйесін пайдалану өткізгіштерді қосу процесін мүмкіндігінше қарапайым және жылдам етуге мүмкіндік береді. DIN-рельске орнатылады.
Номиналды қиманың өткізгіштерін кабель ұштарымен де, алдын ала дайындықсыз да қосуға болады.
Оқшаулағыш корпус агрессивті орта мен температураның әсеріне жоғары төзімділікке ие серпімді және соққыға төзімді отқа төзімді полиамидтен жасалған.
Қосымша керек-жарақтардың кең жиынтығы: тығындар, таңбалау тақталары, секіргіштер.

Артықшылықтары
- Серіппелі қысқыш сенімді газ өткізбейтін қосылымды, жақсартылған дірілге төзімділікті және тығыздауды қамтамасыз етеді.



Техникалық сипаттамалар
| Ұштығы жоқ көп тармақты сымның қимасы | 1,5 мм2 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 0,2...2,5 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 0,2...1,5 мм2 |
| Номин ток In | 17.5 А |
| Номин құл кернеу | 500 Жылы |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Корпустың оқшаулау материалы | Басқалар |
| Жұмыс температурасы | -40...+85 °C |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 4.2 мм |
| Ұзындығы | 49.3 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Түсі | Көк |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Полюстер саны | 1 |
| Үлгі немесе орындау | Фазалық |
| Корпус материалы | Полиамид 6.6 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 4.2 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Максималды ток | 17.5 А |
| Максималды кернеу | 500 В |
- Бағасы: 227 ₸

