SMART ҚБ ені 800 мм IEK үшін көлденең профиль 762

7 029 ₸
- Бар
- Коды:YKV-PP-762-800
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықтарды монтаждау үшін қолданылады.
Корпустың ені бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жиынтықта жеткізіледі
- Мырышталған болат
- Аксессуарлардың кең ассортименті
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 762 мм |
| Үлгі немесе орындау | Профиль |
| Биіктігі | 50 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 762 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 50 мм |
| Салмақ | 1.2 кг |
- Бағасы: 7 029 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Көлденең профиль - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар.

