ALTIVAR ЩУВ8503 желдетуді басқару қалқаны-3-3074-2112 32А 100кА IP54 SE

1 305 273 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUV-8503330742112-ALTI-3
Жіберу 28 сәуір 2026HVAC (Heating, Ventilation & Air Conditioning) басқару қалқаны — бұл үй-жайлар мен ғимараттар ішіндегі ауаның белгіленген параметрлерінің сақталуын қамтамасыз ететін технологиялар.
Бұл параметрлерге температура, ылғалдылық және ауа химиясы кіреді.
ЖЖЖ жүйесі өндірістік және әкімшілік ғимараттарды, сондай-ақ бассейндерді жобалау мен пайдаланудың маңызды құрамдас бөлігі болып табылады.
Ол үй-жайлардың ішінде адамдар, өсімдіктер, жануарлар және материалдық объектілер үшін қауіпсіз және жайлы жағдайларды қамтамасыз етеді.
Микроклиматты басқарудың (ЖЖҚ) негізгі міндеттеріне ғимарат немесе құрылыс ішінде қолайлы жағдайларды жасау және қолдау, сондай-ақ микроклиматты сақтауға жұмсалатын энергияны үнемдеу кіреді. Микроклиматты басқару еденді жылыту, суық төбелер, радиаторлар, желдеткіш катушкалар, ауаны баптау және желдету жүйелері, ылғалдандырғыштар және ылғалдандырғыштар сияқты әртүрлі инженерлік жүйелер арқылы жүзеге асырылады.
Қалқанның конфигурациясы
Үш сериялы жиілік түрлендіргіштері (бұдан әрі - ЖТ) HVAC ATV212 400В Schneider Electric қуаты 3 және 4 кВТ.
Басқару және сигнализация:
- қалқан есігіндегі түймелерді жергілікті басқару;
- түймелерді құрғақ контактілер арқылы қашықтан басқару;
- құрғақ контакт "апат" әрбір ӨСБ-дан қашықтан бақылау үшін;
Корпус металл ШМП-6.6.2-0 У2 (600х600х250мм) IP54 IEK
ТЖ қорғау үшін қозғалтқыштарды қорғаудың кіріспе үш автоматы қарастырылған GZ1E14 100кА 400В SE
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х10 мм артық емес.
Желдету табиғи, желдету торлары арқылы, төтенше жағдайда кіріктірілген желдеткіштер.
Қалқанның есігіндегі жұмыстың индикациясы.
Барлық ток өткізгіштер мыстан жасалған МЕМСТ.
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта, кабельді жоғары қарай беру.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electriс |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 100 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Желдетуді басқару қалқаны |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 1 305 273 ₸



