Корпус металл GENERICA ШМП-1-0 (395х310х220мм) УХЛ3 IP54

30 194,64 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-01-54-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үй ішінде орнатуға арналған алынбалы орнату панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Ол әртүрлі электр панельдерін құрастыру үшін қолданылады: қуат, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Өлшемдердің кең ауқымы
- Жерге тұйықтау сымы мен электр қауіпсіздігі белгілері корпустың негізгі жабдықтарына кіреді
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 310 мм |
| Биіктігі | 395 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Корпус материалы | Болат |
| Модульдер саны | - |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1НО IEK
Авто. өшіру ВА47-29 3Р 16А 4,5кА х-ка D IEK
Аналогтар
IEK сарапшылары бұл үшін қолайлы аналогтарды таңдады
Корпус металл ШМП-1-0 (395х310х220мм) УХЛ3 IP54 IEK
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 395 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
- Бағасы: 30 194,64 ₸

