Шкаф распределительный ШР11-73510-УХЛ3 400А 50кА 400В IP31 (2х250+4х100)

363 353 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHR-11735100-UHL3
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШРС таратушы күштік шкафтары электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
Шкафтар 400А дейінгі номиналды токтарға және 50 Гц жиіліктегі үш фазалы айнымалы токтың 400В дейінгі номиналды кернеуіне арналған.
Шығатын желілерді қорғау - сақтандырғыштар.
Біздің артықшылықтарымыз
- Ресми дистрибьютор
- IEK зауыттық корпустары және оларға арналған керек-жарақтар
- Коррозияға қарсы төзімділіктің жоғарылауы
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық параметрлер
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 120 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 120 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Ғимарат | Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.6.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Ірге | жиынтықта | 1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Ауыспалы кіріспе ажыратқыш | Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-37В31250 400А IEK | 2 |
| Ажыратқыштың тұтқасы | оң жақта корпус сыртына шығарылған | |
| Шығатын топтар мен желілер | ҚНЖЕ 6х250А; 12х100А: 6х63А | 24 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | қарастырылмаған | |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А МЕМСТ IEK | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А МЕМСТ IEK |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 18 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 363 353 ₸

