Тарату пункті PR8503-1564 100A IP54 кіріс 3РхВА88 100А шығыс.5хВА47-29 ИК

77 295 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-83021505
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күштік тармақ мыналарға арналған:
-
кернеуі 660 В дейінгі үш фазалы токтың электр энергиясын бөлу
-
асқын жүктемелер және қысқа тұйықталу токтары кезінде электр қондырғыларын қорғау
-
жедел қосулар мен ажыратулар
-
диф. қорғаныс болған кезде электр тогының соғуынан қорғау
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 35 мм-ге дейін | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 95 мм-ге дейін | |
| Ғимарат |
ШМП-2-2 (500х400х220мм) УХЛ3 IP31 ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 100А 25кА IEK |
1 |
| Енгізуді қорғау | қарастырылмаған | |
| Кіріспе контактор | көзделмеген | 1 |
| Кернеудің болуын индикациялау | опция | |
| Басқару және автоматтандыру | қарастырылмаған | |
| Шығатын желілерді қорғау аппараттары |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 40А 4.5кА В IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 6А 4.5кА В IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 50А 4.5кА С IEK |
2 2 1 |
| Ток өткізгіш шина | ||
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 77 295 ₸

