Монтаждау панелі 250х562мм (2 дана/жинақ) SMART IEK

15 357 ₸
- Бар
- Коды:YKV-PM-250-562
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпустың ішіне әртүрлі электр құрылғыларын орнатуға арналған.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Монтаждау панелі |
| Биіктігі, мм | 250.0 |
| Ені, мм | 562.0 |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Салмағы, кг | 1,85 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Тереңдігі, мм | 25.0 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Жиынтықтағы саны, дана | 2 |
| Материал | Болат |
| 10-дюйм үшін жарамды. (254 мм) монтаждау | Жоқ |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Түсі | Басқалар |
Бұйымды монтаждау


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 562 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 250 мм |
| Салмақ | 1.85 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 15 357 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама: Монтаждық панель - орнатуға арналған 2 дана метиздер Қаптамасы бір реттік қабық - полиэтилен


