Изолятор сатылы ИС4-40 (М8) 860А күштік с болтом IEK

3 417 ₸
- Бар
- Коды:YIS11-4-40-B
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK сатылы оқшаулағыштары электр қалқандарының, шиналар көпірлерінің және басқа жабдықтардың ішіндегі өткізгіш шиналарды қатты бекітуге және оқшаулауға арналған.
Оқшаулағыштарды жиілігі 50 Гц және кернеуі 1000 В-қа дейінгі тұрақты және айнымалы ток электр жабдықтарында пайдалануға болады және шиналар арасында бұзылулардың болмауын қамтамасыз етеді.
Оқшаулағыштардың корпусы электр кедергісінің жоғары көрсеткіштеріне ие, механикалық әсерге төзімді, жанбайтын арнайы полимерден жасалған.
Артықшылықтары
- Оқшаулағыштардың корпусы электр кедергісінің жоғары көрсеткіштеріне ие, механикалық әсерге төзімді, жанбайтын арнайы полимерден жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 164.0 мм |
| Биіктігі | 150.0 мм |
| Тереңдігі | 30.0 мм |
| Салмақ | 670 ж |
| Номин құл кернеу | 660 Жылы |
| Жіптің ұзындығы | 15 мм |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Шыны талшықпен күшейтілген полиамид |
| Полюстер саны | 4 |
| Материал | Полимерлі материал |
| Пайдалану температурасы | -60...+80 °C |
| Шиналар арасындағы қашықтық | 41 мм |
| Жіптің метрикалық өлшемі - М | 8 |
| Макс. ағымдағы | 600 А |
| Найзағайлы импульстің кернеуіне шыдау | 12.0 шаршы |
| Оқшаулағышқа арналған бұрандамалар саны | 4 дана |
| Өнеркәсіптік жиіліктің қысқа мерзімді кернеуіне төзімділік | 2.5 шаршы |
| Өнеркәсіптік оқшаулаудың бұзылу кернеуі. жиіліктер | 10.0 шаршы |
| Иілуге беріктік шегі | 125 Мпа |
| Шиналарды бекіту бұрандаларының тартылу сәті | 10.0 нм |
| Бұзатын айналу моменті | 50 нм |
| Шиналардағы бекіту бұрандаларының астындағы диаметрлі бұранда | 9.0 мм |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Оқшаулағыш |
| Оқшаулағыш түрі | Тірек |
| Диэлектриктің түрі | Қатты |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Кернеу | 0.66 кВ |
| Тесу кернеуі | 10 кВ |
| Импульсті тесу кернеуі | 12 кВ |
| Массасы | 0.7 кг |
| Конструктивтік орындау | Сатылы |
| Номиналды ток | 600 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 150 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Полимер |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
- Бағасы: 3 417 ₸

