ШНИ-6х9-12-Д-Ж IEK DIN-изоляторындағы "жер" PE шинасы

698 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YNN10-69-12D-K05
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ШНИ типті оқшаулағышы бар шиналар нөлдік, қорғаныс және фазалық өткізгіштерді электрлік және механикалық қосуға арналған.
Құрылымдық жағынан ШНИ шиналары пластикалық оқшаулағышқа немесе өздігінен сөнетін пластмассадан жасалған оқшаулағышқа орнатылған жезден жасалған шинадан жасалған.
Шиналарды пайдаланудың қалыпты шарттары болып табылады:
- қоршаған ортаның температурасы -40-тан +50 С-қа дейін;
- салыстырмалы ылғалдылықтың орташа мәні 90%-дан аспайды.

Артықшылықтары
- Шинаның оқшаулағышы жанбайтын материалдардан жасалған
- Кең номенклатуралық қатар
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Ені | 88,5 мм |
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
| Биіктігі | 42 мм |
| Тереңдігі | 12 мм |
| Материал | Жез |
| Пайдалану температурасы | -40...50 °C |
| Кабель сымдарының саны | 12 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 16/6 мм2 |
| Беттің түрі | Өңделмеген |
| Номин ток In | 100 А |
| Шинаның ұзындығы | 90 мм |
| Типтік орындау | DIN - оқшаулағышпен |
| Бекіту бұрандалары | М4 |
| Шиналар саны | 1 |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сары |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау түсі | Сары |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 12 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 698 ₸

